Základní specifikace
|
Buňka |
210 mm polovina řezu |
|
Hmotnost |
38 kg ± 3% |
|
Dimenze |
2384 ± 2MMX1303 ± 2 mm × 35 mm |
|
Přední sklo |
2. 0 mm (0. 08 palců), vysoký přenos, AR potažené sklo posilované sklo |
|
Zadní sklo |
2. 0 mm (0. 08 palců), teplo posíleno Sklo (sklenice bílé mřížky) |
|
Počet buněk |
132(6×11+6×11) |
|
Spojovací krabice |
IP větší nebo rovná 68,3tiody |
|
Kabel a konektor |
4 mm², pozitivní (+) 350 mm, negativní (-) 230 mm (včetně konektoru) Vzestup Twinsel PV-SY02, IP68 |
|
Moduly na paletu |
31/36kusů |
|
Moduly na 40 hq |
558kostky |
Mechanické diagramy

Poznámka: Přizpůsobená barva rámu a délka kabelu je k dispozici na vyžádání
Výhody produktu
1. Vylepšený výkon napájení:Solární panely HJT jsou sestaveny s vysoce účinnými buňkami HJT typu N-busbar N, které nabízejí větší výrobu energie než tradiční buňky, což vede ke zvýšenému výkonu pro váš sluneční energetický systém.
2. Výkonnost s vynikající teplotou:Konfigurace HJT solárních panelů HJT nabízí vynikající výkon závislý na teplotě a udržuje optimální účinnost i v horkých povětrnostních podmínkách.

3. Snížené efekty stínování:Solární panely HJT jsou méně ovlivněny stínováním, protože konfigurace poloviční buněk modulu umožňuje generování energie z nesílané části panelu, i když je část panelu ve stínu.
4. Snížené riziko horkých spotů:Solární panely HJT mají nižší riziko vzniku horkých míst, která mohou poškodit nebo snížit účinnost solárního panelu. To vede k delší životnosti a konzistentnější výrobě energie.
5. Vylepšená mechanická tolerance:Solární panely HJT jsou navrženy tak, aby odolaly mechanickému zatížení, což je činí silnými a odolnými a vydrží extrémní povětrnostní podmínky a zajišťuje roky spolehlivé produkce sluneční energie.
Elektrické parametry na STC
|
TYP |
Jam132s -695 h |
Jam132s -700 h |
Jam132s -705 h |
Jam132s -710 h |
Jam132s -715 h |
Jam132s -720 h |
|
Maximální výkon PMAX |
695W |
700W |
705W |
710W |
715W |
720W |
|
Otevřený obvod napětí VOC |
49.74V |
49.83V |
49.92V |
50.01V |
50.10V |
50.19V |
|
Maximální napájecí napětí VMP |
41.71V |
41.78V |
41.86V |
41.94V |
42.02V |
42.10V |
|
Napětí zkratu ISC |
17.74A |
17.82A |
17.91A |
18.00A |
18.09A |
18.18A |
|
Maximální výkonný proud Imp |
16.68A |
16.77A |
16.86A |
16.95A |
17.04A |
17.12A |
|
Účinnost modulu |
22.4% |
22.5% |
22.7% |
22.9% |
23.0% |
23.2% |
|
Tolerance energie |
0~+5W |
|||||
|
Teplotní koeficient ISC (_ ISC) |
+0. 047%/ stupeň |
|||||
|
Teplotní koeficient ISC (_ ISC) |
-0. 22%/ stupeň |
|||||
|
Teplotní koeficient PMAX (_ PMP) |
-0. 24%/ stupeň |
|||||
|
STC |
Ozáření 1000 W/m², teplota buňky 25 stupňů, AM1,5g |
|||||
Poznámka: Elektrická data v tomto katalogu se neodkazují na jeden modul a nejsou součástí nabídky. Slouží pouze pro srovnání mezi různými typy modulů.
Tolerance měření na STC: PMAX ± 3%, VOC ± 2%a ISC ± 4%.
Elektrické charakteristiky s dierentním výkonem (odkaz na poměr 10% ozáření)
|
TYP |
JAM132S -695H |
JAM132S -700H |
JAM132S -705H |
JAM132S -710H |
JAM132S -715H |
JAM132S -720H |
|
Maximální výkon PMAX |
765W |
770W |
776W |
781W |
787W |
792W |
|
Otevřený obvod napětí VOC |
49.74V |
49.83V |
49.92V |
50.01V |
50.10V |
50.19V |
|
Maximální napájecí napětí VMP |
41.71V |
41.78V |
41.86V |
41.94V |
42.02V |
42.10V |
|
ISC napětí zkratu (A) |
19.51A |
19.60A |
19.70A |
19.79A |
19.88A |
19.98A |
|
Maximální výkonný proud Imp (a) |
18.35A |
18.44A |
18.54A |
18.62A |
18.73A |
18.81A |
|
Rádio ozáření (zadní/přední) 10% |
Výkonová bifacialita: 70 ± 10%. |
|||||
Provozní podmínky
|
Maximální systémové napětí |
1500VDC (IEC) |
|
Provozní teplota |
40 stupňů ~ +85 stupeň |
|
Maximální pojistka řady |
35A |
|
Maximální statické zatížení, vpředu |
5400PA, 1,5 |
|
Maximální statické zatížení, zpět |
2400PA, 1,5 |
|
Noct |
45 ± 2 stupně |
|
Třída aplikací |
Třída A |
Složení solárních panelů HJT

1. Hybridní buňky s vysokou účinností:Solární panely HJT používají hybridní buňky, které kombinují výhody jak technologií krystalického křemíku, tak tenkého filmu. To umožňuje vyšší míru účinnosti, což znamená, že solární panely HJT mohou generovat více elektřiny než konvenční solární panely.
2. Pokročilý skleněný substrát:K ochraně solárních článků se používá vysoce kvalitní skleněný substrát před vnějšími faktory, jako je teplo, vlhkost a UV záření. Tento skleněný substrát je také navržen tak, aby optimalizoval přenos slunečního světla do PV buněk, což přispívá k celkové účinnosti solárního panelu.
3. Vrstva zapouzdření:Ezapsulační vrstva je materiál, který obklopuje a utěsňuje solární články uvnitř panelu. Solární panely HJT používají vysoce kvalitní zapouzdřovací vrstvu, která je odolná vůči vlhkosti, UV záření a dalším vnějším faktorům, které mohou v průběhu času poškodit buňky.
4. Zadní list:Zadní list solárního panelu poskytuje další vrstvu ochrany před vlhkostí a dalšími environmentálními faktory. Solární panely HJT používají vysoce kvalitní zadní list k ochraně buněk a elektroniky uvnitř panelu.
5. rám:Rám solárního panelu je nezbytnou součástí, která drží buňky, sklo, vrstvu zapouzdření a zadní list dohromady. Solární panely HJT používají lehký a odolný hliníkový rám, který vydrží různé povětrnostní podmínky a poskytuje další stabilitu pro panel.

Často kladené otázky
Otázka: Co je solární panel HJT typu Jingsun 720W?
Otázka: Jak funguje solární panel HJT typu JingsUn N?
Otázka: Jaké jsou výhody výběru solárního panelu HJT typu JingsUn N?
Otázka: Jak se porovnává solární panel HJT typu Jingsun N-type s jinými možnostmi solárního panelu?
Otázka: S jakým druhem záruky přicházejí solární panel HJT typu Jingsun N?

Populární Tagy: HJT solární panely, Čína HJT Solar Panels Výrobci, dodavatelé, továrna


