Výhody produktu
- Vysoký výstupní výkon:S výkonem 560 wattů patří Jinko 560W oboustranný solární panel mezi nejvýkonnější solární panely dostupné na trhu. Tohoto vysokého energetického výkonu je dosaženo díky pokročilé technologii panelu a odolným materiálům, které zajišťují maximální výrobu energie.
- Oboustranná účinnost:Na rozdíl od tradičních solárních panelů, které generují energii pouze na jedné straně, Jinko 560W oboustranný solární panel má bifaciální design, který mu umožňuje vyrábět energii z obou stran. To zvyšuje celkovou účinnost panelu a činí z něj ideální volbu pro instalaci v místech s různými úhly slunečního záření.

- Vysoká odolnost:Oboustranný solární panel Jinko 560W je navržen tak, aby vydržel extrémní povětrnostní podmínky, včetně silného zatížení sněhem a rychlosti větru až 2400 Pascalů. Tato odolnost zajišťuje, že solární panel vydrží mnoho let bez nutnosti jakékoli údržby.
- Výkon při slabém osvětlení:Oboustranný solární panel Jinko 560W dokáže generovat elektřinu i za špatných světelných podmínek v zatažených nebo zatažených dnech, což z něj činí vynikající volbu pro komunity, které dostávají minimum slunečního světla.
- Ekologické:Jinko 560W oboustranný solární panel je čistý a bezpečný zdroj energie, který neprodukuje žádné škodlivé znečištění ovzduší ani emise skleníkových plynů. Ekologický design solárního panelu z něj dělá ideální volbu pro jednotlivce a organizace, které chtějí snížit svou uhlíkovou stopu.
Parametry struktury

Mechanické vlastnosti
|
Typ buňky |
Typ N Monokrystalický |
|
Počet buněk |
144 (2×72) |
|
Rozměry |
2278×1134×30 mm (89,69×44,65×1,18 palce) |
|
Hmotnost |
32 kg (70,55 lb) |
|
Přední sklo |
2.0mm, antireflexní vrstva |
|
Zadní sklo |
2.0 mm, tepelně tvrzené sklo |
|
Rám |
Eloxovaná hliníková slitina |
|
Spojovací skříňka |
Stupeň krytí IP68 |
|
Výstupní kabely |
TUV 1×4.0mm2(+): 400 mm, (-): 200 mm nebo přizpůsobená délka |

Elektrické parametry v STC
|
Typ modulu |
JKM560N-72HL4-BDV |
JKM565N-72HL4-BDV |
JKM570N-72HL4-BDV |
JKM575N-72HL4-BDV |
JKM580N-72HL4-BDV |
|
Jmenovitý maximální výkon (Pmax) |
560 Wp |
565 Wp |
570 Wp |
575 Wp |
580 Wp |
|
Maximální výkonové napětí (Vmp) |
41.95V |
42.14V |
42.29V |
42.44V |
42.59V |
|
Maximální proud (lmp) |
13.35A |
13.41A |
13.48A |
13.55A |
13.62A |
|
Napětí otevřeného obvodu (Voc) |
50.67V |
50.87V |
51.07V |
51.27V |
51.47V |
|
Zkratový proud (lsc) |
14.13A |
14.19A |
14.25A |
14.31A |
14.37A |
|
Účinnost modulu |
21.68% |
21.87% |
22.07% |
22.26% |
22.45% |
|
Tolerance napájení |
0~+5W |
||||
|
Teplotní koeficient lsc( _lsc) |
+0,045 %/ stupeň |
||||
|
Teplotní koeficient Voc ( _Voc) |
-0,25 %/ stupeň |
||||
|
Teplotní koeficient Pmax( _Pmp) |
-0,29 %/ stupeň |
||||
|
STC |
Intenzita záření 1000W/m², teplota článku 25 stupňů, AM1,5G |
||||
Bifaciální výstup – zisk zadní strany
|
Typ modulu |
JKM560N-72HL4-BDV |
JKM565N-72HL4-BDV |
JKM570N-72HL4-BDV |
JKM575N-72HL4-BDV |
JKM580N-72HL4-BDV |
|
|
5% |
Maximální výkon (Pmax) |
588 Wp |
588 Wp |
588 Wp |
588 Wp |
588 Wp |
|
Modul Efficiency STC (%) |
22.77% |
22.77% |
22.77% |
22.77% |
22.77% |
|
|
15% |
Maximální výkon (Pmax) |
644 Wp |
644 Wp |
644 Wp |
644 Wp |
644 Wp |
|
Modul Efficiency STC (%) |
24.93% |
24.93% |
24.93% |
24.93% |
24.93% |
|
|
25% |
Maximální výkon (Pmax) |
700 Wp |
700 Wp |
700 Wp |
700 Wp |
700 Wp |
|
Modul Efficiency STC (%) |
27.10% |
27.10% |
27.10% |
27.10% |
27.10% |
|

Elektrické parametry u NOCT
|
Typ modulu |
JKM560N-72HL4-BDV |
JKM565N-72HL4-BDV |
JKM570N-72HL4-BDV |
JKM575N-72HL4-BDV |
JKM580N-72HL4-BDV |
|
Jmenovitý maximální výkon (Pmax) |
421 Wp |
425 Wp |
429 Wp |
432 Wp |
436 Wp |
|
Maximální výkonové napětí (Vmp) |
39.39V |
39.52V |
39.65V |
39.78V |
39.87V |
|
Maximální proud (lmp) |
10.69A |
10.75A |
10.81A |
10.87A |
10.94A |
|
Napětí otevřeného obvodu (Voc) |
48.13V |
48.32V |
48.51V |
48.70V |
48.89V |
|
Zkratový proud (lsc) |
11.41A |
11.46A |
11.50A |
11.55A |
11.60A |
Operační podmínky
|
Maximální systémové napětí |
1500 V DC (IEC) |
|
Provozní teplota |
-40 stupeň ~+85 stupeň |
|
Maximální sériová pojistka |
30A |
|
Maximální statické zatížení, přední |
5400 Pa (112 lb/ft²) |
|
Maximální statické zatížení, zpět |
2400 Pa (50 Ib/ft²) |
|
NOCT |
45±2 stupně |
|
Odkazovat. Bifaciální faktor |
80±5% |
|
Bezpečnostní třída |
třída II |
|
Výkon ohně |
UL typ 1 |

Spolupráce značky
Společnost Jingsun nedávno oznámila vzrušující nový vývoj v jejich pokračující snaze rozšířit svůj dosah na trhu s obnovitelnými zdroji energie. Společnost navázala dlouhodobá partnerství s několika špičkovými značkami ve fotovoltaickém průmyslu, čímž upevnila svou pozici předního hráče na trhu solární energie.
Prostřednictvím těchto partnerství je společnost Jingsun schopna využít své odborné znalosti v oblasti technologie a výroby k poskytování vysoce kvalitních solárních produktů větší a rozmanitější zákaznické základně. Partnerství jsou založena na společném závazku k inovacím, udržitelnosti a pozitivnímu sociálnímu dopadu.
Generální ředitel společnosti Jingsun vyjádřil nadšení pro nová partnerství a zdůraznil důležitost spolupráce a spolupráce v odvětví obnovitelné energie. Vzhledem k tomu, že poptávka po čisté energii neustále roste, má společnost Jingsun dobrou pozici, aby uspokojila potřeby zákazníků a přispěla k udržitelnější budoucnosti.
Celkově je tento vývoj pozitivním krokem vpřed pro Jingsun a fotovoltaický průmysl jako celek. Svým zaměřením na kvalitu, inovace a partnerství je společnost Jingsun připravena i nadále významně přispívat do oblasti obnovitelné energie.

FAQ
Otázka: Co je oboustranný solární panel Jinko 560W a jak funguje?
Otázka: Jaké jsou výhody výběru oboustranných solárních panelů Jinko 560W?
Otázka: Jak oboustranný design solárních panelů Jinko 560W prospívá mému solárnímu systému?
Otázka: Jaká je záruka nabízená na solární panely Jinko 560W?
Otázka: Jak mohu maximalizovat výhody používání solárních panelů Jinko 560W?

Populární Tagy: jinko 560w, Čína jinko 560w výrobci, dodavatelé, továrna



